Cech Rzemiosł Różnych i Przedsiębiorców                                                                                                                                     Gryfino, dnia 22-06-2021

(dotyczy szkoleń -  Kurs komputerowy ECDL BASE – 80 godz., dla 2 osoby)

Postępowanie prowadzone jest zgodnie z Wytycznymi w zakresie kwalifikowalności wydatków
w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego, Europejskiego Funduszu Społecznego oraz Funduszu Spójności na lata 2014-2020.

I. RODZAJE SZKOLEŃ

Kurs komputerowy ECDL BASE – 80 godz., dla 2 osoby