Cech Rzemiosł Różnych i Przedsiębiorców                                                                                                                                     Gryfino, dnia 05-10-2020

(dotyczy doradztwa wizerunkowego)

Postępowanie prowadzone jest zgodnie z Wytycznymi w zakresie kwalifikowalności wydatków
w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego, Europejskiego Funduszu Społecznego oraz Funduszu Spójności na lata 2014-2020.

W związku z realizacją projektu „Dzienny Klub Wsparcia Społeczno-Zawodowego”, w ramach działania RPZP.07.02.00 Wsparcie dla tworzenia podmiotów integracji społecznej oraz podmiotów działających na rzecz aktywizacji społeczno-zawodowej, w imieniu Cechu Rzemiosł Różnych i Przedsiębiorców w Gryfinie (Zamawiający) zapraszam do złożenia oferty na wykonanie usługi rehabilitacyjnej w ramach projektu „Dzienny Klub Wsparcia Społeczno-Zawodowego” w następujących usługach doradztwa wizerunkowego z uwzględnieniem specyfiki realizowanego projektu:

DOC ico   ROZEZNANIE RYNKU - doradztwo wizerunkowe.docx

PDF ico   Rozeznanie rynku - doradztwo wizerunkowe.pdf

DOC ico   Załącznik nr 1 do rozeznania rynku - doradztwo wizerunkowe.docx

Cech Rzemiosł Różnych i Przedsiębiorców                                                                                                                                     Gryfino, dnia 05-10-2020

(dotyczy zabiegów rehabilitacyjnych)

W związku z realizacją projektu „Dzienny Klub Wsparcia Społeczno-Zawodowego”, w ramach działania RPZP.07.02.00 Wsparcie dla tworzenia podmiotów integracji społecznej oraz podmiotów działających na rzecz aktywizacji społeczno-zawodowej, w imieniu Cechu Rzemiosł Różnych i Przedsiębiorców w Gryfinie (Zamawiający) zapraszam do złożenia oferty na wykonanie usługi rehabilitacyjnej w ramach projektu „Dzienny Klub Wsparcia Społeczno-Zawodowego” w następujących zabiegach rehabilitacyjnych z uwzględnieniem miejscowości gdzie wykonywana jest usługa oraz specyfiki realizowanego projektu:

DOC ico   ROZEZNANIE RYNKU - rehabilitacja.docx

PDF ico   Rozeznanie rynku - rehabilitacja.pdf