WAŻNY KOMUNIKAT

W związku z trwającym w Polsce stanem epidemii związanej z wystąpieniem zagrożenia wirusem SARS-CoV-2 Cech Rzemiosł Różnych i Przedsiębiorców w Gryfinie nadal ogranicza bezpośrednią obsługę interesantów, jednak z dniem 24 kwietnia 2020 r. biuro będzie czynne w godzinach od 8.00 do 16.00


Drzwi wejściowe do budynku pozostaną nadal zamknięte.

Przy drzwiach znajduje się dzwonek


Interesanci w celu załatwiania spraw w biurze proszeni są o dzwonienie dzwonkiem lub kontaktowanie się z pracownikami Cechu poprzez dostępne numery telefonów oraz adresy e-mail:


Główne numery telefonów:
1. Sekretariat: 91 416 25 17 wew. 10
2. Biuro Rachunkowe: 91 416 25 17 wew. 19

3. Centrum Kształcenia Ustawicznego i Praktycznego: 91 416 21 01

Główny adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

Pozostałe adresy e-mail:

Biuro Rachunkowe: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

Sprawy uczniowskie: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Centrum KUiP: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.