Cech Rzemiosł Różnych i Przedsiębiorców                                                                                                                                     Gryfino, dnia  08-09-2022

(dotyczy zabiegów rehabilitacyjnych )

Postępowanie prowadzone jest zgodnie z Wytycznymi w zakresie kwalifikowalności wydatków
w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego, Europejskiego Funduszu Społecznego oraz
Funduszu Spójności na lata 2014-2020..

W związku z realizacją projektu  „Program aktywizacji społeczno-zawodowej osób niepełnosprawnych”, w ramach działania 7.1 Programy na rzecz integracji osób i rodzin zagrożonych ubóstwem i/lub wykluczeniem społecznym ukierunkowane na aktywizację społeczno-zawodową wykorzystującą instrumenty aktywizacji edukacyjnej, społecznej, zawodowej , w imieniu Cechu Rzemiosł Różnych i Przedsiębiorców w Gryfinie (Zamawiający) zapraszam do złożenia oferty na wykonanie usługi rehabilitacyjnej w ramach projektu  „Program aktywizacji społeczno-zawodowej osób niepełnosprawnych” w następujących zabiegach rehabilitacyjnych z uwzględnieniem miejscowości gdzie wykonywana jest usługa oraz specyfiki realizowanego projektu:

Zabiegi wykonywane w Szczecinie

Rodzaj rehabilitacji   godziny
 kinezyterapia   39
 terapia manualna 52

Termin realizacji zabiegów rehabilitacyjnych: wrzesień - październik 2022

Zabiegi wykonywane w Gryfinie

Rodzaj rehabilitacji   godziny
 kinezyterapia   21
 terapia manualna 24

Termin realizacji zabiegów rehabilitacyjnych: wrzesień - październik 2022

PEŁNY OPIS DOTYCZĄCY WSZYSTKICH ZABIEGÓW REHABILITACYJNYCH

ROZEZNANIE RYNKU - rehabilitacja.docx (310 KB)

PDF ico   ROZEZNANIE RYNKU -rehabilitacja.pdf (268 KB)

Załącznik nr 1 do rozeznania rynku - rehabilitacja.docx  (54 KB)