Cech Rzemiosł Różnych i Przedsiębiorców                                                                                                                                     Gryfino, dnia 04-05-2021

(dotyczy szkoleń)

Postępowanie prowadzone jest zgodnie z Wytycznymi w zakresie kwalifikowalności wydatków w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego, Europejskiego Funduszu Społecznego oraz Funduszu Spójności na lata 2014-2020.

W związku z realizacją projektu „Program aktywizacji społeczno-zawodowej osób niepełnosprawnych”, w ramach działania 7.1 Programy na rzecz integracji osób i rodzin zagrożonych ubóstwem i/lub wykluczeniem społecznym ukierunkowane na aktywizację społeczno-zawodową wykorzystującą instrumenty aktywizacji edukacyjnej, społecznej, zawodowej, w imieniu Cechu Rzemiosł Różnych i Przedsiębiorców (Zamawiający) zapraszam do złożenia oferty na wykonanie usług szkoleniowych w ramach projektu Program aktywizacji społeczno-zawodowej osób niepełnosprawnych w następującym zakresie z uwzględnieniem specyfikacji realizowanego projektu:

PEŁNY OPIS DOTYCZĄCY SZKOLEŃ

PDF ico  ROZEZNANIE RYNKU - szkolenia 7.1 edycja I.pdf (236 KB)

DOC ico  Załącznik nr 1 do rozeznania rynku - szkolenia 7.1 edycja I.docx (51 KB)