Cech Rzemiosł Różnych i Przedsiębiorców                                                                                                                                     Gryfino, dnia 30-04-2021

(dotyczy szkolania - stylizacja paznokci)

Postępowanie prowadzone jest zgodnie z Wytycznymi w zakresie kwalifikowalności wydatków w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego, Europejskiego Funduszu Społecznego oraz Funduszu Spójności na lata 2014-2020.

PEŁNY OPIS DOTYCZĄCY SZKOLENIA - STYLIZACJA PAZNOKCI

PDF ico  ROZEZNANIE RYNKU - szkolenia 7.2 styl.paznokci.pdf (231 KB)

DOC ico  Oferta cenowa - szkolenie stylizacja paznokci.docx (43 KB)