Cech Rzemiosł Różnych i Przedsiębiorców                                                                                                                                     Gryfino, dnia 28-04-2021

(dotyczy doradztwa wizerunkowego)

Postępowanie prowadzone jest zgodnie z Wytycznymi w zakresie kwalifikowalności wydatków
w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego, Europejskiego Funduszu Społecznego oraz
Funduszu Spójności na lata 2014-2020.

W związku z realizacją projektu „Program aktywizacji społeczno-zawodowej osób niepełnosprawnych”, w ramach działania 7.1 Programy na rzecz integracji osób i rodzin zagrożonych ubóstwem i/lub wykluczeniem społecznym ukierunkowane na aktywizację społeczno-zawodową wykorzystującą instrumenty aktywizacji edukacyjnej, społecznej, zawodowej, w imieniu Cechu Rzemiosł Różnych i Przedsiębiorców w Gryfinie (Zamawiający) zapraszam do złożenia oferty na wykonanie usługi rehabilitacyjnej w ramach projektu „Program aktywizacji społeczno-zawodowej osób niepełnosprawnych” w następujących usługach doradztwa wizerunkowego z uwzględnieniem specyfiki realizowanego projektu:

PEŁNY OPIS DOTYCZĄCY DORADZTWA WIZERUNKOWEGO

PDF ico  ROZEZNANIE RYNKU - doradztwo wizerunkowe I edycja, 7.1.pdf (266 KB)

DOC ico  ROZEZNANIE RYNKU - doradztwo wizerunkowe I edycja, 7.1.docx (308 KB)