Cech Rzemiosł Różnych i Przedsiębiorców                                                                                                                                     Gryfino, dnia 28-04-2021

(dotyczy zabiegów rehabilitacyjnych)

Postępowanie prowadzone jest zgodnie z Wytycznymi w zakresie kwalifikowalności
wydatków w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego, Europejskiego Funduszu Społecznego oraz
Funduszu Spójności na lata 2014-2020.

W związku z realizacją projektu „Program aktywizacji społeczno-zawodowej osób niepełnosprawnych”, w ramach działania 7.1 Programy na rzecz integracji osób i rodzin zagrożonych ubóstwem i/lub wykluczeniem społecznym ukierunkowane na aktywizację społeczno-zawodową wykorzystującą instrumenty aktywizacji edukacyjnej, społecznej, zawodowej , w imieniu Cechu Rzemiosł Różnych i Przedsiębiorców w Gryfinie (Zamawiający) zapraszam do złożenia oferty na wykonanie usługi rehabilitacyjnej w ramach projektu „Program aktywizacji społeczno-zawodowej osób niepełnosprawnych” w następujących zabiegach rehabilitacyjnych z uwzględnieniem miejscowości gdzie wykonywana jest usługa oraz specyfiki realizowanego projektu:

PEŁNY OPIS DOTYCZĄCY ZABIEGÓW REHABILITACYJNYCH

PDF ico  ROZEZNANIE RYNKU - rehabilitacja I edycja, 7.1.pdf (272 KB)

DOC ico  ROZEZNANIE RYNKU - rehabilitacja I edycja, 7.1.docx (310 KB)