Cech Rzemiosł Różnych i Przedsiębiorców                                                                                                                                     Gryfino, dnia 27-04-2021

(dotyczy szkoleń)

Postępowanie prowadzone jest zgodnie z wytycznymi w zakresie kwalifikowalności wydatków
w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego, Europejskiego Funduszu Społecznego
oraz Funduszu Spójności na lata 2014-2020.

W związku z realizacją projektu „Program aktywizacji społeczno-zawodowej osób niepełnosprawnych”, w ramach działania 7.1 Programy na rzecz integracji osób i rodzin zagrożonych ubóstwem i/lub wykluczeniem społecznym ukierunkowane na aktywizację społeczno-zawodową wykorzystującą instrumenty aktywizacji edukacyjnej, społecznej, zawodowej, w imieniu Cechu Rzemiosł Różnych i Przedsiębiorców (Zamawiający) zapraszam do złożenia oferty na wykonanie usług szkoleniowych w ramach projektu Program aktywizacji społeczno-zawodowej osób niepełnosprawnych w następującym zakresie z uwzględnieniem specyfikacji realizowanego projektu:

PEŁNY OPIS DOTYCZĄCY SZKOLEŃ

PDF ico  ROZEZNANIE RYNKU - szkolenie tester i tworzenie stron www 7.1.pdf (231 KB)

DOC ico  Załącznik nr 1 do rozeznania rynku - szkolenie tester i tworzenie stron www 7.1.docx (50KB)