Cech Rzemiosł Różnych i Przedsiębiorców                                                                                                                                     Gryfino, dnia 26-01-2021

(dotyczy doradztwa wizerunkowego)

Postępowanie prowadzone jest zgodnie z Wytycznymi w zakresie kwalifikowalności wydatków w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego, Europejskiego Funduszu Społecznego oraz Funduszu Spójności na lata 2014-2020.

W związku z realizacją projektu „Dzienny Klub Wsparcia Społeczno-Zawodowego”, w ramach działania RPZP.07.02.00 Wsparcie dla tworzenia podmiotów integracji społecznej oraz podmiotów działających na rzecz aktywizacji społeczno-zawodowej, w imieniu Cechu Rzemiosł Różnych i Przedsiębiorców w Gryfinie (Zamawiający) zapraszam do złożenia oferty na wykonanie usługi rehabilitacyjnej w ramach projektu „Dzienny Klub Wsparcia Społeczno-Zawodowego” w następujących usługach doradztwa wizerunkowego z uwzględnieniem specyfiki realizowanego projektu:

DOC ico  ROZEZNANIE RYNKU - doradztwo wizerunkowe II edycja.docx

PDF ico  ROZEZNANIE RYNKU - doradztwo wizerunkowe II edycja.pdf

DOC ico  Załącznik nr 1 do rozeznania rynku - doradztwo wizerunkowe II edycja.docx

Cech Rzemiosł Różnych i Przedsiębiorców                                                                                                                                     Gryfino, dnia 26-01-2021

(dotyczy zabiegów rehabilitacyjnych)

W związku z realizacją projektu „Dzienny Klub Wsparcia Społeczno-Zawodowego”, w ramach działania RPZP.07.02.00 Wsparcie dla tworzenia podmiotów integracji społecznej oraz podmiotów działających na rzecz aktywizacji społeczno-zawodowej, w imieniu Cechu Rzemiosł Różnych i Przedsiębiorców w Gryfinie (Zamawiający) zapraszam do złożenia oferty na wykonanie usługi rehabilitacyjnej w ramach projektu „Dzienny Klub Wsparcia Społeczno-Zawodowego” w następujących zabiegach rehabilitacyjnych z uwzględnieniem miejscowości gdzie wykonywana jest usługa oraz specyfiki realizowanego projektu:

DOC ico  ROZEZNANIE RYNKU - rehabilitacja II edycja.docx

PDF ico  ROZEZNANIE RYNKU - rehabilitacja II edycja.pdf