WAŻNY KOMUNIKAT

W związku z trwającym w Polsce stanem epidemii
Cech Rzemiosł Różnych i Przedsiębiorców w Gryfinie
od 03-11-2020 do 13-11-2020
ogranicza bezpośrednią obsługę interesantów.

Praca biura będzie odbywała się w systemie zdalnym,
natomiast stacjonarnie pełnione będą dyżury pracowników
codziennie w godzinach od 8.00 do 16.00

Drzwi wejściowe do budynku pozostaną zamknięte.

Przy drzwiach znajduje się dzwonek

Interesanci w celu załatwiania spraw w biurze proszeni są o dzwonienie dzwonkiem lub kontaktowanie się z pracownikami Cechu poprzez dostępne numery telefonów oraz adresy e-mail:

Główne numery telefonów:
1. Sekretariat: 91 416 25 17 wew. 10
2. Biuro Rachunkowe: 91 416 25 17 wew. 19

3. Centrum Kształcenia Ustawicznego i Praktycznego: 91 416 21 01

4. Projekt „Dzienny Klub Wsparcia Społeczno-Zawodowego”:

91 416 21 01 lub 503 985 570

Pozostałe adresy e-mail:

• Biuro Rachunkowe: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • Centrum Kształcenia Ustawicznego i Praktycznego oraz

Projekt „Dzienny Klub Wsparcia Społeczno-Zawodowego”: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.