Nabór do pierwszej edycji projektu Dzienny Klub Wsparcia Społeczno-Zawodowego

Ciag z EFS poziom kolor2

Nabór do pierwszej edycji projektu Dzienny Klub Wsparcia Społeczno-Zawodowego

Z dniem 4 czerwca 2020r. rusza nabór do pierwszej edycji projektu „Dzienny Klub Wsparcia Społeczno-Zawodowego” skierowanego do osób niepełnosprawnych. W ramach projektu uczestnicy skorzystają m.in. z takich działań jak warsztaty aktywizacji społecznej, wsparcie psychologa lub coacha, doradztwo wizerunkowe (stylista, wizażysta, fryzjer), rehabilitacja zdrowotna, dietetyk, szkolenie zawodowe i staż.

Więcej o samym projekcie i rekrutacji można przeczytać tutaj (http://www.cechgryfino.pl/dzienny-klub/). Dokumenty rekrutacyjne można składać do dnia 26 czerwca 2020r. do godz. 16.00 osobiście, mailowo lub drogą pocztową/kurierem (decyduje data wpływu dokumentów). Zarówno regulamin rekrutacji, jak i formularz rekrutacyjny są dostępne do pobrania na wyżej podanej podstronie projektu, w części REKRUTACJA, jak i w siedzibie Lidera, Cechu Rzemiosł Różnych i Przedsiębiorców w Gryfinie, przy ul. Szczecińskiej 19A oraz w siedzibie Partnera, GOS Polska Sp. z o.o. w Szczecinie, przy ul. Jagiellońskiej 67 wejście B, pok. 6. Więcej informacji można uzyskać pod nr tel. 531 426 140, 91 416 21 01 lub za pośrednictwem maila: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. .

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!!!

wklejka dzienny klub