WAŻNY KOMUNIKAT

W związku z wprowadzeniem w Polsce stanu epidemii związanej
z wystąpieniem zagrożenia wirusem SARS-CoV-2

Cech Rzemiosł Różnych i Przedsiębiorców w Gryfinie

z dniem 08 kwietnia 2020 r. do odwołania

zmienia godziny pracy biura oraz ogranicza
bezpośrednią obsługę interesantów.

Biuro Cechu czynne będzie:

od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 13.00

Drzwi wejściowe do budynku pozostaną zamknięte.

Interesanci w celu załatwiania spraw mogą kontaktować się z pracownikami Cechu poprzez dostępne numery telefonów oraz adresy e-mail:

Główne numery telefonów:
1. Sekretariat: 91 416 25 17 wew. 10
2. Biuro Rachunkowe: 91 416 25 17 wew. 19

3. Centrum Kształcenia Ustawicznego i Praktycznego: 91 416 21 01

Pozostałe adresy e-mail:

Biuro Rachunkowe: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

12 marzec 2020

ZAPROSZENIE DO SKŁADANIA OFERT