Targi INKONTAKT 2018

Zaproszenie na Targi INKONTAKT 2018
  2 - 3 czerwca  2018
r. dla przedsiębiorstw polskich i niemieckich w Schwedt/Odrą

Już po raz 14 Związek Przedsiębiorców Regionu Uckermark i Miast Schwedt organizuje Targi INKONTAKT, w których uczestniczy  wielu wystawców z Polski i Niemiec. W Targach mogą brać udział przedsiębiorstwa w różnych branżach,  a także stowarzyszenia.

Organizatorzy przewidują bogaty  program kulturalny w tym występy grup z Polski.

W zeszłorocznych targach uczestniczyło 212 wystawców.

WAŻNE !!!

Po raz kolejnydzięki środkom z Powiatu Gryfińskiego  możliwe jest pełne sfinansowanie udziału w targach firm działających na terenie powiatu  Gryfino.

Informujemy równocześnie, że  zgłoszenie uczestnictwa dla pozostałych wystawców poprzez Cech gwarantuje uzyskanie 50% bonifikaty w opłatach.

Zainteresowanych WYSTAWCÓW zapraszamy do wypełnienie formularza zgłoszeniowego i dostarczenie do Biura Cechu osobiście,  listownie bądź mailem.

Zgłoszenia przyjmujemy do dnia 18 maja 2018 r.

Formularz dodatkowo dostępny jest na stronie internetowej organizatora oraz w biurze w Cechu.

PLIKI DO POBRANIA:

Regulamin Targi INKONTAKT 2018.pdf   Zgłoszenie Targi INKONTAKT 2018.pdf