Informacja dla przedsiębiorców

12 lat targów „INKONTAKT”

W dniach 4 i 5 czerwca 2016 r. przedsiębiorcy mają możliwość zaprezentowania swojego dorobku w ramach organizowanych po raz 12 w Schwedt targów „INKONTAKT”

Targi „INKONTAKT” w ostatnich latach wyrobiły sobie markę i stały się jednym z największych wydarzeń targowych w północnej Brandenburgii.

Niezależnie czy są to małe, średnie czy duże przedsiębiorstwa – to dla każdego„INKONTAKT” stanowi doskonałą okazję do nawiązania bezpośrednich kontaktów z klientami i innymi firmami. Daje wystawcom także możliwość pogłębienia istniejących kontaktów oraz relacji biznesowych.

Dzięki wsparciu udzielonemu przez Starostwo Powiatu Gryfińskiego oraz działaniom Cechu Rzemiosł Różnych i Przedsiębiorców a także Stowarzyszenia Przedsiębiorców Uckermark wszyscy przedsiębiorcy prowadzący działalność gospodarczą mają możliwość uczestniczenia w targach „INKONTAKT” bezpłatnie.

Do udziału w wystawie zapraszamy również Stowarzyszenia chcące zaprezentować swój dorobek w trakcie targów.

Jedynym warunkiem jest zgłoszenie uczestnictwa za pośrednictwem Cechu Rzemiosł Różnych i Przedsiębiorców w Gryfinie. Formularz zgłoszeniowy oraz bliższe informacje na stronie: www.cechgryfino.pl lub w siedzibie Cechu: Gryfino ul. Szczecińska 19 – 19a, tel. 91 416 25 17. Bliższych informacji w sprawie targów udzielają: Marzena Krawczyk i Piotr Podleśny.

POBIERZ FORMULARZ